Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Prečo TianDe ?

Prečo TianDe ?

1. REGISTRÁCIA ÚPLNE ZADARMO - každý tak má možnosť si vyskúšať unikátne produkty, bez toho aby sa k niečomu zaväzoval.

2. Od narodenia až do smrti sa ľudia umývajú, sprchujú, holia, starajú o svoje vlasy, pleť, telo a o svoje zdravie. Ponúknite ľuďom produkty, ktoré sú lepšie, ako doteraz používali a sú lacnejšie.

3. Vysoká kvalita produktov. Produkty sa líšia od konkurencie niekoľkonásobne vyšším obsahom účinných látok a tiež použitými účinnými látkami. Tieto produkty nemajú vo svete konkurenciu.

4. Receptúry sú založené na starovekých znalostiach tibetskej a čínskej medicíny , osvedčené účinným používaním po celé stáročia. Všetky recepty vychádzajú z maximálneho obsahu účinných prírodných zložiek.

5. Všetky produkty sú za absolútne úžasné ceny .

6. Perfektný servis, pravidelné propagačné a zľavové akcie.

7. Vysoké predajné marže .

8. Originálny plán odmeňovania spoločnosti TianDe, umožňujúci ako drobný privýrobok, tak dosiahnutie veľmi zaujímavých príjmov a finančnej nezávislosti .

9. Môžete si napríklad len občas nakúpiť so zľavou pre seba, alebo si vytvoriť zaujímavý príjem podľa svojich predstáv.

Registráciou sa k ničomu nezaväzujete. Vyskúšajte výrobky a potom sa rozhodnite čo ďalej, môžete byť:

Spotrebiteľ - nakupujete pre seba so zľavou 35%

Obchodník - predávate produkty s maržou 54%

Partner - budujete skupinu spotrebiteľov, obchodníkov a partnerov a získavate veľmi zaujímavé provízie z obratu celej skupiny

Majiteľ Distribučného centra - staráte sa o chod distribučného centra, dostávate množstevné zľavy a ďalšie odmeny a bonusy na podporu centra

V Českej a slovenskom republike, aj celej EÚ práve začíname, buďte s nami medzi prvými úspešnými spolupracovníkmi TianDe!

 

TOPlist